Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав Закон, що посилює соціальний захист військовослужбовців

0 111

Щорічна основна відпустка для військовослужбовців не включає часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки і назад, але не більше двох діб в один кінець. При визначенні тривалості також не враховуються святкові та неробочі дні.

Відповідний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей »щодо неврахування часу проїзду в межах України до місця проведення відпустки і назад» (проект № 5512) Президент підписав 25 червня.

Тривалість відпустки залежить від вислуги.

Для тих які мають вислугу в календарному обчисленні:

– до 10 років, відпустка становить 30 календарних днів;

– від 10 до 15 років – 35 календарних днів;

– від 15 до 20 років – 40 календарних днів;

– більше 20 календарних років – 45 календарних днів.

В особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше 10 календарних днів, без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки і назад, але не більше двох діб в один кінець.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар