Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав Закон про спрощену реєстрацію ліків

0 73

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до ст. 9 Закону «Про лікарські засоби» щодо державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів »(законопроект № 4484).
Закон передбачає спрощену реєстрацію лікарських засобів, які виготовляються і використовуються в країнах з ефективними і сильними регуляторними органами – в США, швейцарії, австралії, японська БАД для печінки, Канаді і ЄС.
Також для всіх лікарських засобів, які реєструються в Україні, скорочений строк розгляду їх реєстрації з до місячного терміну 10 робочих днів.
Очікується, що зміни дозволять підвищити якість лікарських засобів, розширять їх перелік на фармацевтичному ринку, поліпшать доступ населення до медикаментів, дозволять приходити в Україну провідним фармакологічним компаніям.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар