Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав Закон про електронну комерцію

0 24

Президент Петро Порошенко підписав закон № 675-VIII «Про електронну комерцію», який був прийнятий Верховною Радою 3 Вересня. Закон повинен наблизити українське законодавство до європейських стандартів у сфері інноваційних технологій та електронної торгівлі.
Відповідно до зазначеного законом електронна комерція – це суспільні відносини, що виникають при укладенні та / або виконанні угоди з постачання електронних товарів та / або продажу / поставки товарів, виконанні робіт, наданні послуг / електронних послуг та / або здійсненні інших дій, спрямованих на отримання прибутку , створення зобов’язань з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, якщо в результаті зазначених дій в учасників таких відносин виникають зобов’язання майнового характеру.

Закон вводить правові вимоги та механізми дистанційного укладання і виконання правочинів із застосуванням електронних інформаційно-комунікаційних засобів і технологій.

Вводиться ряд визначень, які будуть застосовуватися в сфері правових відносин з електронними угодами (електронна комерція, електронний товар, електронна торгівля, інтернет-магазин, електронна угода); визначається правовий статус покупця і продавця товарів, робіт, послуг в електронній комерції.

Також Закон встановлює обов’язок продавця, який поширив інформацію про товар (роботу / послузі), розкривати і забезпечити прямий, простий, стабільний доступ до інформації про повне його найменування та місцезнаходження, відомості про ліцензії у разі її обов’язковості, інформацію про включення у вартість товару ( роботи / послуги) податків, вартість доставки.

Крім того, встановлюється обов’язок для всіх учасників відносин у сфері електронної комерції захищати персональні дані, що стали їм відомими з електронних документів (повідомлень) під час здійснення електронних угод.

Залиште коментар