Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав процесуальні кодекси

0 29

Президент Петро Порошенко 22 листопада, підписав Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (проект № 6232).

Законом вводяться нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни в правила кримінального процесу.

Норми Закону розширюють способи судового захисту і засоби доказування в судовому процесі, компенсацію судових витрат, розумні строки розгляду справ та правову визначеність тощо. Також передбачено впровадження системи «електронного суду», яка спростить комунікацію з судом і зменшить витрати на утримання судової системи.

Нагадаємо, Закон про процесуальних кодексах був прийнятий ВР 3 жовтня і вступає в силу з дня початку роботи Верховного Суду, визначеного рішенням його Пленуму. Пленум повинен зібратися 30 листопада. Новий Верховний Суд орієнтовно почне працювати 15 грудня 2017 року.

Зміни до Закону «Про Вищу раду правосуддя» і стосовно статусу суддів вступлять в силу з дня, наступного за днем ​​опублікування Закону.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар