Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Поліція може здійснювати ОРД – діють зміни

0 43

Закон від 31 травня № 1394-VIII про внесення змін до Закону «Про Національну поліцію» щодо уточнення деяких положень  набув чинності 18 червня.

Законодавчим актом до основних повноважень Національної поліції віднесено здійснення оперативно-розшукової діяльності – для цього доповнено частину 1 статті 23 Закону «Про Національну поліції» новим пунктом 26.

Мета змін – забезпечити можливість практичної реалізації оперативними підрозділами Нацполіціі повноважень, закріплених нормами Закону «Про оперативно-розшукову діяльність».

Раніше Законом № 901-VIII були внесені зміни до статті 5 Закону про ОРД – до підрозділам, які здійснюють ОРД, віднесені оперативні підрозділи Нацполіціі (підрозділу кримінальної та спеціальної поліції). Тепер відповідні зміни внесені і до Закону «Про Національну поліції».

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар