Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Поліпшено умови провадження будівельної діяльності

23

Замовники будівельних робіт не повинні отримувати вихідні дані та технічні умови від ДСНС. Передбачається, що проектувальник зобов’язаний розробляти проектну документацію згідно з державними будівельними нормами і нормативним актам, в яких вже враховані відповідні вимоги.

Крім того, виконавцем робіт зі створення об’єктів архітектури тепер може бути тільки акредитоване особа з вищою профільною освітою і досвідом роботи від 3 років. Раніше допускалося проходження акредитації особою без вищої освіти, але з досвідом роботи понад 10 років. Таким чином, планується досягти підвищення професійного рівня виконавців в будівельній сфері.

Також поліпшено умови для збору даних державної статистичної звітності. Зокрема, функції архбудконтролю передані органам місцевого самоврядування.

Відповідні зміни передбачені Законом № 2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно покращення умов ведення будівельної діяльності», який підписаний Президентом 7 травня 2017 року та набуде чинності на наступний день після опублікування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии