Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці зможуть самостійно ліквідувати «сплячих» ФОП (ще один законопроект)

0 4
Законопроектом №2274 пропонується надати право контролюючим органам звертатися до держреєстратора зі заявою про припинення підприємницької діяльності ФОП у разі відсутності госпдіяльності та несплати податків і зборів понад 6 місяців.

16 жовтня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №2274 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо повноважень з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців”.

Цей документ направлено на реалізацію положень законопроекту №2190-1. Тобто його метою є врегулювання питання обліку так званих «сплячих» ФОПів. Зокрема, проектом Закону пропонується запровадити процедуру припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності.

Відповідно пропонується доповнити підпунктом 20.1.37-1 п. 20.1 ПКУ та надати право контролюючим органам звертатися до державного реєстратора із заявою про припинення підприємницької діяльності ФОП у разі відсутності господарської діяльності та несплати податків і зборів більше ніж 6 (шість) місяців.

http://yur-gazeta.com/golovna/podatkivci-zmozhut-samostiyno-likviduvati-splyachih-fop-shche-odin-zakonoproekt.html

Залиште коментар