Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парубій підписав Закон про введення вихідного дня 25 грудня

0 34

Голова Верховної Ради Андрій Парубій сьогодні, 21 листопада, підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» (проект № 5496).

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті ВР, Закон спрямований на підпис Президенту.

Законом передбачені зміни в ст. 73 КЗпП, згідно з яким визнано офіційним святковим днем ​​в Україні Різдво Христове за Григоріанським календарем – 25 грудня.

Крім того, Закон передбачає скасування вихідної 2 травня. Встановлено нове свято – День праці, який відзначається 1 травня.

Нагадаємо, відповідний Закон був прийнятий Верховною Радою 16 листопада з урахуванням правки Андрія Парубія про скасування вихідної 2 травня.

Закон вступить в силу з дня, наступного після опублікування. Закон може бути опублікований тільки після підписання Президентом. Президент протягом 15 днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар