Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підписано Закон про документи, що підтверджують громадянство України

0 16

Президент підписав Закон № 1474-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України.
Закон був прийнятий Верховною Радою України від 14 липня 2016 року.
Уточнено перелік документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого. Також визначається правовий статус окремих категорій осіб.
Закон встановлює порядок оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон, згідно з яким оформлення таких документів здійснюється ГМС. А оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово, здійснюється закордонними дипломатичними установами України.
Також врегульовано деякі аспекти тимчасового обмеження права громадянина України на виїзд з України. У разі введення такого обмеження орган, який його ввів, в 1-денний термін повідомляє про це громадянину України, щодо якого введено обмеження, і Держприкордонслужбі.
Законом встановлено порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності з питань виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України.
Впроваджується картка трудового мігранта – документ, що засвідчує особу іноземця або особи без громадянства, які мають намір займатися підприємницькою діяльністю в Україні, і підтверджує законні підстави для проживання в Україні.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар