Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ознайомлення з матеріалами не зараховується до строку досудового розслідування

0 483

Терміни проведення досудового розслідування не включатиметься час на ознайомлення з матеріалами справи сторонами в порядку ст. 290 КПК.

Також передбачається визначення загального терміну досудового розслідування при об’єднанні кількох кримінальних проваджень в одне:

– якщо досудове розслідування здійснювалося одночасно – шляхом поглинання меншого терміну великим;

– якщо досудове розслідування здійснювалося в різний період часу – шляхом складання термінів.

Крім того, конкретизований момент призупинення досудового розслідування в разі приховування підозрюваного від органів слідства – слідство припиняється з моменту оголошення підозрюваного в розшук. При цьому тепер можна оголосити підозрюваного в розшук не тільки в разі неможливості встановлення його місця знаходження, а й у разі, якщо він перебуває за межами країни і не з’являється за викликом слідчого без поважних причин.

Змінено правила здійснення кримінального провадження на підставі угод. Так, угода про визнання провини може бути укладено підозрюваним в особливо тяжких злочинах, скоєних групою осіб або злочинною організацією, якщо він повідомив про злочинні діяння інших учасників групи. При цьому угода про визнання провини може бути укладено і в разі наявності в кримінальному провадженні потерпілих, якщо вони надали письмову згоду на його укладення.

Закон № 1950-VIII «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України відносно удосконалення механізмів забезпечення задач кримінального провадження» вступив в силу 14 квітня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар