Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Отримати в оренду державне майно за конкурсом можна буде швидше

0 19

Термін передачі державного майна за результатами конкурсу скоротиться мінімум на 20 днів.

Скорочено і граничний термін публікації оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна до 10 днів, а термін, протягом якого після затвердження результатів конкурсу орендодавець надсилає переможцю конкурсу проект договору оренди, – до 3 днів.

Крім того, встановлено окремий термін (мінімум 40 робочих днів) для публікації оголошення про конкурс з оренди цілісних майнових комплексів підприємств, організацій, їх структурних підрозділів. Це потрібно, щоб потенційний орендар мав достатньо часу для отримання рішення органів АМКУ про концентрацію.

Відповідні зміни до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна внесені постановою Кабміну від 7 грудня 2016 року № 923.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар