Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Опубліковано Закон про посилення гарантій безпеки дітей

0 51

Сьогодні, 29 листопада, в офіційному виданні «Голос України» опубліковано Закон від 7 листопада 2017 року № 2180-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей». Закон вступить в силу завтра, 30 листопада.

Документом визначено нові принципи внутрішньої державної політики в соціальній сфері, зокрема: створення ефективної системи забезпечення реалізації та захисту прав дитини; подолання бездомності громадян і бродяжництва серед дітей; недопущення насильства щодо дітей та залучення їх до найгірших форм дитячої праці; запобігання соціальному сирітству; підтримка сімей, які усиновили дітей, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також взято курс на розвиток інклюзивної освіти та проведення комплексних заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

До основних напрямів державної політики з питань нацбезпеки віднесено забезпечення захисту цивільного населення, перш за все дітей, під час військових дій або збройних конфліктів.

Крім того, Кабміну доручено передбачити в проекті Держбюджету-2018 підвищення розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років і від 6 до 18 років, а до 1 січня 2018 року має бути розроблений законопроект щодо поліпшення соціального захисту сімей з дітьми та встановлення справедливих соціальних гарантій дітям .

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар