Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Іноземці можуть працювати за сумісництвом

0 32

Роботодавці отримали право на застосування праці іноземного фахівця за сумісництвом.
Крім того, встановлено інший порядок та строки оскарження рішень про відмову у видачі дозволу на працю іноземця та особи без громадянства, продовження його дії, анулювання.
З 7 до 10 робочих календарних днів збільшується термін подачі копії укладеного між роботодавцем та іноземцем трудового договору (контракту), а також вводиться обов’язок роботодавця укласти трудовий договір (контракт) з іноземцем не пізніше ніж через 90 календарних днів після початку дії дозволу.
Територіальний орган оформляє і видає дозвіл за умови звернення роботодавця не пізніше ніж через 3 робочих дня з дати зарахування коштів на рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, вказаний територіальним органом.
Дозвіл видається на термін до одного року. Дія такого дозволу може продовжуватися необмежену кількість разів на такий же термін.
При цьому, оскільки застосування праці іноземців в Україні створює конкуренцію громадянам України, зберігаються вимоги щодо захисту національного ринку праці від некваліфікованої іноземної робочої сили і передбачено, що дозвіл буде надаватися кваліфікованим іноземним працівникам, і лише за відсутності безробітних відповідної кваліфікації на обліку в держслужбі зайнятості.
Відповідні зміни Порядку видачі, продовження та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства вступили в силу сьогодні, 3 лютого.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар