Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НАЗК вирішило, як моніторити спосіб життя чиновників

0 27

Національне агентство з питань запобігання корупції визначив механізм здійснення вибіркового моніторингу способу життя суб’єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявними у них і членів їх сімей майна і отриманих ними доходів згідно з декларацією.

Підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об’єднань, ЗМІ, правоохоронних органів і що стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб’єкта декларування та / або членів його сім’ї майну і отриманих доходів згідно з декларацією.

Порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування затверджений рішенням НАЗК від 18 травня 2017 року. Документ розроблений робоча група в складі представників НАЗК, Секретаріат Кабмін, Мін’юст, НАБ і громадськість, а також узгоджені Громадська рада при НАЗК, провідний громадські організації в сфері запобігання та протидію корупції. Зараз Порядок знаходиться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар