Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Набув чинності Закон про відповідальність за корупцію у сфері спорту

0 27
Законом визначено основні принципи, заходи попередження і виявлення корупційних правопорушень у сфері спорту, встановлено відповідальність за такі правопорушення.
Кримінальний кодекс доповнено статтею 369-3, якою встановити відповідальність за протиправне вплив на результати офіційних спортивних змагань. Санкції трьох частин даної статті передбачають покарання від штрафу (200 – 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) до позбавлення волі до 3-х років, зі спеціальною конфіскацією.
КоАП доповнюється статтею 1729-1, в якій встановлюється відповідальність за порушення заборони розміщення ставок на спорт, пов’язаних з маніпулюванням офіційним спортивним змаганням, з отриманням за це неправомірної вигоди. Дана стаття передбачає покарання у вигляді штрафу (200 – 1000 неоподатковуваних мінімумів) та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 1 рік.
Реалізація таких змін повинна посприяти профілактики та зниження рівня корупції у сфері спорту, чесним змаганням, притягненню винних до відповідальності.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар