Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністерство юстиції України змінює Порядок проведення перевірок діяльності органів державної виконавчої служби, приватних виконавців.

0 6

Приватних виконавців не будуть відразу притягувати до дисциплінарної відповідальності за порушення та не проводитимуть оцінювання діяльності за результатами планової перевірки. Відповідні зміни затверджені наказом що набув чинності 16 серпня.  Як зазначили в міністерстві, метою цих змін є удосконалення окремих положень Порядку проведення перевірок.

Так, змінами до розділу III Порядку проведення перевірок виключені положення щодо оцінювання діяльності приватного виконавця за результатами планової перевірки.

Відтепер у довідці за результатами планової перевірки буде зазначатись лише узагальнений аналіз виявлених недоліків та порушень у діяльності приватного виконавця.

При цьому встановлено вимоги до змісту повідомлення про проведення планової перевірки діяльності приватного виконавця та порядок доведення його до відома приватного виконавця.

Крім цього, внесені зміни до розділу IV Порядку проведення перевірок, якими виключено норму, що передбачала випадки обов’язкового внесення до Дисциплінарної комісії приватних виконавців подання про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності.

Залиште коментар