Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр оборони затвердив нові правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями ЗСУ та ліцеїстами

0 37

 

20 листопада 2017 року Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ Міністерства оборони України №606 “Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв”.

За інформацією головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, яке очолює полковник Дмитро Марченко, довга і кропітка робота фахівців щодо розробки і затвердження нових Правил носіння військової форми одягу тривала понад рік.

Наказ Міністерства оборони України №606 “Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв” змінив застарілий наказ №150 від 12 червня 1995 року.

Найближчим часом наказ Міністерства оборони України №606 від 20 листопада 2017 року пройде державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України. Після цього відбудеться офіційне оприлюднення Правил.

Начальник головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України полковник Дмитро Марченко зазначає на основних аспектах затверджених Міністром оборони Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовців:

– затверджені правила носіння нових елементів форми, які були введені з 2013 року;

– повністю нова символіка;

– нові знаки розрізнення;

– нові берети, їх кольорова гамма та призначення;

– новий підхід до нарукавних знаків;

– нові знаки розрізнення військових звань та розміщення їх на погонах від ліцеїстів до генералів.

«Розпочався ще один етап в реформуванні сучасних Збройних Сил України! І це буде мала частка усіх змін, які вже затверджені новими Правилами носіння військової форми одягу. Також присутні малюнки та таблиці, де приведені пояснення до всіх елементів форми одягу», – зазначає полковник Дмитро Марченко.

 
 
 

 

 

 

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар