Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Культурне розмаїття визначено найважливішим фактором сталого розвитку держави

0 84

Сьогодні, 13 липня 2018 року, вступає в силу Закон «Про внесення змін до Закону України« Про культуру »(щодо визначення поняття« креативні індустрії »)» від 19 червня 2018 року № 2458-VIII.

Термінологічний апарат Закону «Про культуру» доповнений терміном «креативні індустрії».

Встановлено, що креативні індустрії – це види економічної діяльності, метою яких є створення доданої вартості і робочих місць через культурне (художнє) та / або креативне вираз, а їхні продукти і послуги є результатом індивідуальної творчості.

Також серед пріоритетів державної політики в сфері культури визначені охорона, заохочення і підтримка культурного розмаїття як одного з найважливіших чинників сталого розвитку.

Кабміну доручено протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом визначити види економічної діяльності, що відносяться до креативних індустрій.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар