Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Крок до штрафів за “кнопкодавство”: законопроект прийнято за основу

0 1
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2148 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України”.

Законопроєкт підтримали 287 народних депутатів.

“Проектом закону пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата (неособисте голосування). Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться в пояснювальній записці.

Закон України «Про статус народного депутата України» пропонується доповнити новою статтею 39 «Відповідальність народного депутата України за невиконання своїх обов’язків».

Зазначається, що відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Автором проекту закону 2148 є перший заступник Голови Верховної Ради, представник Президента у парламенті Руслан Стефанчук.

В свою чергу проект Закону про внесення змін до КК України (щодо кримінальної відповідальності народних депутатів України за неособисте голосування) №1127 було відхилено.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності на засіданні 9 жовтня рекомендував ухвалити законопроєкт 2148 в першому читанні.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/29/7230374/

Залиште коментар