Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет заслухав інформацію щодо перейменування місцевих рад відповідно до Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів

0 25

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування заслухав інформацію щодо перейменування місцевих рад та адміністративно-територіальних одиниць відповідно до Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”

 

Інформацію було підготовлено Управлінням по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату  Верховної Ради України та заслухано на засіданні Комітету 5 жовтня.

Згідно з інформацією Управління, відповідно до постанов Верховної Ради України про перейменування деяких населених пунктів у зв’язку з декомунізацією до електронного довідника “Україна. Адміністративно-територіальний устрій” внесено дані про нові назви 911 населених пунктів (у тому числі 833 сіл, 48 селищ міського типу та 30 міст), 4 районів у містах і 20 районів.

Представник Управління також поінформував членів Комітету про порядок внесення змін про найменування місцевих рад у зв’язку з декомунізацією. На підставі рішень про перейменування рад, які надходять до Верховної Ради України, інформація про зміни в адміністративно-територіальному устрої підлягає оприлюдненню у бюлетені “Відомості Верховної Ради України” та подальшому внесенню до електронного довідника. Наразі актуалізовано інформацію про назви 78 місцевих рад, з них: 45 – сільські, 10 – селищні, 9 – міські, 10 – районні та 4 – районні у містах ради.

Джерело:

Верховна Рада

Залиште коментар