Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув пропозиції Президента України до Закону України «Про амністію у 2016 році»

0 20

Члени Комітету розглянули Закон №4255 на засіданні 5 жовтня.

Президент України, розглянувши прийнятий Верховною Радою 7 липня Закон «Про амністію у 2016 році», пропонує його узгодити із положеннями Кримінального кодексу та Закону «Про застосування амністії в Україні».

Члени Комітету за результатами обговорення ухвалили рішення:

повторно звернутись до Представника Президента України у Верховній Раді України Герасимова А.В. щодо необхідності чіткого формулювання тексту змін, запропонованих Президентом України до Закону України «Про амністію у 2016 році» від 07.07.2016 р. № 1435-VIII та надання їх Комітету;

утворити робочу групу при Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з питань опрацювання пропозицій Президента України до Закону України «Про амністію у 2016 році»;

головою робочої групи обрано Голову підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошниченка.

Джерело:

Верховна Рада

Залиште коментар