Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Купувати несільськогосподарську землю можуть дозволити всім іноземним інвесторам

0 13

Проектом (№4455) пропонується  внесення змін до Земельного кодексу України (далі – ЗК України). У ньому, зокрема, до осіб, які не можуть набувати у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення, пропонується віднести   «іноземні підприємства», «підприємства, у статутному (складеному) капіталі яких є іноземна інвестиція (спільні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями)», «юридичні особи, створені за законодавством іншим, ніж законодавство України», «міжнародні урядові та неурядові організації»;  однією із підстав отримання права власності на земельну ділянку визнається її  «придбання за цивільно-правовими договорами». Також у  ЗК України термін  «іноземні юридичні особи» пропонується замінити на «юридичні особи, створені за законодавством, іншим, ніж законодавство України» тощо.

Прийняття проекту, на думку суб’єктів права законодавчої ініціативи, «суттєво покращить інвестиційний клімат в Україні, сприятиме активізації ділової активності в регіонах, позитивно вплине на соціально-економічний розвиток держави».

Джерело:

Верховна Рада

Залиште коментар