Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Камери для підсудних у конвойних приміщеннях судів невдовзі відповідатимуть європейським стандартам

0 8

За повідомленням Мінрегіону, міністерство оновлює державні будівельні норми щодо проектування будівель судів. Зокрема, заплановано переглянути та адаптувати до сучасних європейських норм вимоги щодо проектування камер для підсудних у судах.

За словами заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе, сьогодні згідно з чинними нормами ДБН камери для підсудних у конвойних приміщеннях судів мають бути не менше 4 кв. м. Але при цьому не визначено, на яку кількість людей можуть бути розраховані такі камери. Наразі в таких камерах на 1 людину припадає 0,8 кв. м, а то й навіть 0,5 – 0,7 кв. м. Такі умови утримання підсудних є неприпустимими. Тому зараз у Мінрегіоні заплановано адаптувати ці норми до сучасних європейських.

Планується прописати чіткі вимоги до площі камер у конвойному приміщенні суду, виходячи з розрахунку не менше 4 кв. м на одну особу, та привести їх у відповідність до сучасних європейських норм.

ДБН В.2.2-26:2010 “Будинки і споруди. Суди” встановлюють вимоги до проектування нових і реконструкції існуючих будинків під суди, а також приміщень судів, вбудованих у будинки іншого призначення.

Залиште коментар