Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін встановив норму споживання газу без лічильника 4,4 куб.м

0 23

Кабінет Міністрів 23 березня прийняла постанову № 203, якою встановлюються нормативи використання газу:
– 4,4 кубометра на 1 людину в місяць для домогосподарств тільки з газовою плитою;
– 7,1 кубометрів на людину в місяць при відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача;
– 14 кубометрів на людину в місяць з газовою плитою і водонагрівачем.
Тому Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вимагає від підприємств газопостачання негайно перерахувати норматив і повернути громадянам гроші, які вже сплачені за підвищеним тарифом з розрахунку 6, 9 і 18 кубометрів відповідно.
Нагадаємо, такі тарифи з’явилися в платіжках українців, оскільки суд скасував постанову Кабміну від 29.04.2015 № 237 «Про внесення змін до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників». У даній постанові були встановлені норми 3, 4,5 і 9 і куб.м.
Але, як сьогодні заявив Прем’єр-міністр в зверненні до газопостачальним підприємствам, «рішення про нарахування нормативу 6 кубічних метрів не відповідає постанові Кабінету Міністрів, тобто незаконно».
Також в ухваленій постанові встановлюється, що перерахунок вартості природного газу, спожитого населенням у період застосування норм за постановою № 237 здійснюється в порядку, затвердженому Міненерго.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар