Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін уточнив умови випуску підручників і посібників

0 19

Постановою від 1 червня 2016 года № 351 Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів.
Уточнено, що забороняється закупівля підручників і посібників у видавництвах, які не виконали попередні зобов’язання з випуску таких підручників і посібників, що призвело до виникнення дебіторської заборгованості на кінець року.
Під час відбору виконавців держзамовлення враховується досвід роботи за відповідним профілем (за останні 2 роки), наявність відповідної кваліфікації, виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, незбиткове діяльність за останні 2 роки, відсутність простроченої заборгованості.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар