Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

IP- підприємців перевірятимуть за новим списком питань

22

З сьомого березня діє нова форма акта перевірка дотримання вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності. Уніфікована форма акта затверджена наказом Мінекономрозвитку № 96 від 29 січня 2019 року.

Прийняття нової форми обумовлено затвердженням Кабміном в минулому році нової Методики розроблення уніфікованих форм актів.

Звертаємо увагу, що перелік питань, що перевіряються під час здійснення заходу контролю містяться саме в уніфікованій формі акта, тож відтепер Мінекономрозвитку перевірятиме суб’єктів господарювання за новим списком питань.

Припис про усунення порушень, виявлених під час перевірки дотримання вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності, видаватимуть також за новою формою.

Нагадаємо, що критерії, на підставі яких суб’єктів господарювання у сфері інтелектуальної власності відбирають до плану перевірок затверджено постановою Кабміну від 31 жовтня 2018 року № 912.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/184668_ip–pdprimtsv-perevryatimut-za-novim-spiskom-pitan

Комментарии