Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Грошове винагородження судей пропонують зменшити

0 28

Народні депутати Ігор Мосійчук та Тетяна Юзькова пропонують зменшити грошову винагороду, яка виплачується суддям.

Зокрема, запропоновано зменшити базовий розмір посадового окладу суддів місцевих судів – з 30 до 15 прожиткових мінімумів для працездатних Осіб (ПМПО), суддів апеляційних судів та вищих спеціалізованих судів – з 50 до 25 ПМПО, суддів верховного СУДУ – з 75 до 50 ПМПО.

Крім того, депутати пропонують не застосовувати регіональні коефіцієнти та надбавку за вислугу років понад 25 і 30 років, науковий ступінь, а також робота, що передбачає доступ до держтаємниці.

За словами авторів законопроекту, необхідність зменшення винагороди суддів обумовлені соціальна несправедливість, яка виникає через те, що більша зарплати суддів виплачується за рахунок коштів платників податків, які перебувають за межею бідності.

№ 6750-1 Законопроект «Про внесення змін до Закону України” Про судоустрій і статус суддів “щодо посадового окладу судді» зареєстрований в Парламенті 3 серпня 2017 року.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар