Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральний прокурор України втратив повноваження щодо звільнення і призначення на посади в Генеральну прокуратуру України

0 21

15 квітня набрав чинності Закон України “Про прокуратуру” в частині виконання положень щодо функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає УНН із посиланням на прес-службу ГПУ. “Зараз починається радикальна реформа у системі управління органів прокуратури в державі. Раніше Генеральний прокурор мав повноваження особисто, самостійно призначати на посади і знімати будь-кого. Тепер все змінюється, згідно чинного законодавства з 15 квітня, я втратив диктаторські повноваження по призначенням”, — заявив Ю.Луценко. Він додав, що протягом місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування. За словами Ю.Луценко делегатів для участі у Всеукраїнській конференції прокурорів, під час якої вже буде обрано членів до Ради прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів оберуть на зборах працівників прокуратур усіх рівнів та центрального апарату. “Це сповільнить кадрову роботу, але, мені здається, це дуже добре з огляду на те, що прокуратура перестане бути пострадянською. Я усвідомлюю, що виникне багато організаційних проблем, тим не менше це крок у правильному напрямку, з будь-якими проявами тоталітаризму, в тому числі в прокуратурі, треба покінчити”, — сказав Ю.Луценко, додавши, що Рада прокурорів обиратиме на посади як заступників генпрокурора так і прокурорів районів.

Джерело:

УНН

Залиште коментар