Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФОП з 1 січня будуть щомісяця платити 704 грн єдиного соцвнеску

0 22

З 1 січня окремі категорії ФОП, зокрема, другої і третьої груп, повинні сплачувати єдиний соціальний внесок 704 грн на місяць, навіть якщо тимчасово не мають ніякого прибутку. При цьому перша група спрощенців має можливість платити половину мінімального страхового внеску в розмірі 352 грн на місяць.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів (законопроект № 5130).

Законом передбачені заходи для збільшення розміру мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3 200. Від МЗП відв’язується розрахунок окладів чиновників (визначатимуться за прожитковим мінімумом). МЗП НЕ буде розрахунковим принципом для нарахування штрафів.

Передбачається новий порядок формування тарифної сітки оплати праці. Так, у бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) буде встановлюватися Кабіміном. У бюджетній сфері підприємства будуть визначати тарифні ставки самостійно в колективних договорах. При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижче прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Продовжено особливий порядок виплати пенсій для працюючих пенсіонерів. Максимальний розмір пенсії в абсолютній сумі встановлений на рівні 10 740 грн.

Кабміну надано право визначати порядок виплати соціальних стипендій для окремих категорій осіб.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар