Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФОП і найманий працівник в одній особі ЄСВ двічі не сплачуватиме

0 34

Фізичні особи – підприємці, які мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску за умови самостійного визначення за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі менше мінімального страхового внеску, бази нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої  Законом №2464.

При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Це передбачено частиною 6 статті 4 Закону №2464, яка набере чинності з 01.01. 2021 року.

Отже підприємці, за яких сплачено іншими роботодавцями єдиний внесок у розмірі не менше мінімального (з 1 січня 2021 року – 1320 грн.) ЄСВ за себе не сплачуватимуть.

https://lv.tax.gov.ua/

Залиште коментар