Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для сонячних електростанцій знижений «зелений» тариф

0 22

Вирішено диференціювати розміри коефіцієнтів «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами електроенергетики в залежності від величини їх встановленої потужності.
Так, для наземних об’єктів (станцій) потужністю понад 10 МВт, введених в експлуатацію до 31 червня 2015 року включно, коефіцієнт буде знижений в 1,8 рази з 2017 року до 2030 року.
Це передбачено прийнятим Верховною Радою 22 грудня Законом «Про внесення змін до Закону України« Про електроенергетику »(щодо коефіцієнтів« зеленого »тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії)» (законопроект № 5129).
Відзначимо, що раніше експерти критикували цей законопроект, оскільки в результаті Україна ризикує отримати численні скарги від інвесторів. Спроби інших держав переглянути «зелені» тарифи викликали протидію з боку інвесторів в арбітражах. Крім того, на думку експертів, будь-які інвестиції в галузь відновлюваної енергетики тепер буде поставлено під загрозу, оскільки інвестори побачать, що в тарифній політиці немає передбачуваності.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар