Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дітей загиблих журналістів або людей з інвалідністю забезпечать путівками на оздоровлення

0 28

19 січня набуває чинності Закон № 2576-VIII щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Законом змінено поняття діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначене в Законі “Про оздоровлення та відпочинок дітей” . До таких дітей віднесено дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, а також дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи.

Таким чином, діти загиблих журналістів та діти, батьки яких мають інвалідність отримали право на першочергове забезпечення путівкою для оздоровлення та відпочинку.

Інформація про наявність та надання путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, закуплених за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, розміщується на офіційних веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, здійснюються за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством. При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

Залиште коментар