Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державна допомога працівникам та роботодавцям при частковому безробітті під час карантину

0 11

Постанова “Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину” була прийнята Кабінетом Міністрів 22 квітня.

мсп

Цей документ визначає розмір допомоги по частковому безробіттю. Вона призначатиметься за кожну годину, на яку було скорочено тривалість робочого часу працівника, та складатиме дві третини тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної заробітної плати. Таку допомогу зможуть отримувати малі та середні підприємці протягом карантину та 30 днів після дати його закінчення. Для цього підприємець має звернутися до центру зайнятості.фінансування допомоги по частковому безробіттю

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко пояснив, що такі дії Уряду запобігають зростанню безробіття під час карантину та сприяють збереженню зайнятості. Прийняті рішення дозволяють компенсувати роботодавцю витрати на заробітну плату у разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників, таким чином зберегти робочі місця.

Джерело: kmu.gov.ua

Залиште коментар