Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Діють зміни до Правил Дорожнього Руху

0 88

Стежити за безпекою дорожнього руху уповноважена Національна поліція (а не Державтоінспекція).

Відповідні зміни внесені до Правил дорожнього руху. Так, водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою визначення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За рішенням поліцейського при наявності відповідних підстав водій зобов’язаний пройти позачерговий медичний огляд для визначення здатності безпечно керувати транспортним засобом.

Встановлено, що жезл використовується поліцейськими і працівниками підрозділів військової інспекції безпеки дорожнього руху тільки для регулювання дорожнього руху (попередня редакція передбачала можливість зупинки ТЗ за допомогою жезла, зараз це положення виключено).

Крім того, скорочено термін видачі дозволу на проїзд великогабаритного транспорту. Рішення про видачу або відмову у видачі дозволу буде приймати уповноважений підрозділ Національної поліції в 3-денний термін (замість 10 днів, передбачених для Державтоінспекції).

Постанова Кабміну від 22 березня 2017 року № 161 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань безпеки дорожнього руху» вступило в силу сьогодні, 4 квітня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар