Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Діють нові мінімальні ціни на алкоголь

0 29

В Україні підвищено оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

Зокрема, ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби підвищено на 14,0 – 19,41%, віскі, ром і джин – на 4,5 – 6,6%, коньяк (бренді) – на 12,3 – 29, 1%, вина з додаванням спирту, ігристі і вермути – на 7,1 – 13,3%.

Крім того, перелік алкогольних напоїв, на які встановлюються мінімальні ціни, доповнено новою товарною позицією «сидр і перрі».

Середня розрахункова роздрібна ціна горілки з ПДВ виходячи з нових ставок податку становить 79,55 грн за 0,5 л.

Мінімальні оптові і роздрібні ціни на кінцевий продукт визначаються шляхом множення встановленої мінімальної ціни на міцність напою в процентах на ємність тари в літрах і ділення отриманого результату на 100%.

Мінімальні ціни на вино розмежовані. Так, мінімальна ціна на сухе вино затверджена на рівні 37 грн, а на кріплене – 45 грн.

Ціна на вина та вермути в тарі ємністю менше 1 літра і більше 1 літра, 1 літр в скляній тарі розраховується шляхом множення затвердженої мінімальної ціни на ємність тари і ділення отриманого результату на 0,7.

Відповідна  постанова Кабміну від 9 серпня 2017 року № 634 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» вже вступила в силу.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар