Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Діє Закон про «чорнобильських» пільг для ліквідаторів ядерних аварій та учасників випробувань

0 30

22 травня набув чинності Закон № 1339-VIII відносно усунення  устранения дискримінаційного відношення до громадян, що приймали участь в ліквідації наслідків інших ядерних аварій, в ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї.

У Закон «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих в результаті Чорнобильскої катастрофи» внесені зміни в частині поширення норм статей 1, 9, 14, 48 на громадян, які брали участь в ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї.

Зміни, внесені до статей 20, 21, 22, надають право дружинам (чоловікам) померлих громадян, смерть яких пов’язана з участю в ліквідації ядерних аварій і т.д., на отримання пільг і компенсацій відповідно до норм Закону.

За словами ініціатора змін Максима Бурбака, Закон стосується 4 186 осіб. Додаткове навантаження на бюджет прогнозовано становить близько 7 млн ​​грн на рік.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар