Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Банк арештує кошти за документом, доставленим помічником приватного виконавця

0 23

Помічник приватного виконавця отримав право доставляти в банки платіжні вимоги / інкасові доручення (розпорядження) стягувача. Банки приймають до виконання лише розрахункові документи, на яких є підпис відповідального виконавця та відбиток штампа банку, що обслуговує цього стягувача.

Крім того, банк приймає до виконання документ про арешт коштів, який доставлено до банку не лише самостійно виконавцем, а й посильним, помічником приватного виконавця. Також посильний або помічник приватного виконавця може доставляти в банк постанову виконавця про зняття арешту з коштів – банк має прийняти цю постанову до виконання.

Відповідні зміни до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті внесено постановою НБУ від 28 січня 2019 року № 23.

Цією ж постановою Інструкція про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах доповнена новою нормою, згідно з якою банк зобов’язаний під час відкриття або закриття рахунку фізичної особи перевірити наявність інформації про внесення такої особи до Єдиного реєстру боржників. Про відкриття/закриття рахунку клієнта – фізичної особи, внесеної до Єдиного реєстру боржників у день відкриття/закриття рахунку банк обов’язково повідомляє орган державної виконавчої служби або приватного виконавця.

Залиште коментар