Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Невиплати по-українськи

0 22

Українець, який емігрував до Німеччини 13 років тому, поскаржився до Європейського суду з прав людини на те, що Україна припинила виплачувати йому пенсію через зміну країни проживання. ЄСПЛ задовольнив скаргу, присудив сплатити позивачеві 5 тисяч євро.

Українець Анатолій Пічкур, 1938 р.н., який з 1996 року отримував пенсію в Україні, а у 2000 році переїхав на постійне місце проживання до Німеччини. З 2005 року Україна припинила виплачувати чоловіку пенсію, оскільки він змінив країну свого проживання.

У 2009 році Конституційний суд виніс рішення про неконституційність припинення виплати пенсії, а у 2011 році виплати відновили.

ЄСПЛ присудив виплатити пану Пічкуру 5 тисяч євро моральних та матеріальних збитків за період призупинення виплати пенсії.

Джерело:

УНН

Залиште коментар