Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нерішучий суд

0 22

Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе на 19 березня. Про це журналістам повідомила представник удови Гонгадзе Мирослави в суді Валентина Теличенко.

З її слів, сьогодні суд вирішив вимагати в ГПУ матеріали про те, на якому етапі перебуває розслідування кримінальних справ про замовників убивства журналіста й за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, тобто чи завершене досудове слідство у цих справах чи триває.

Теличенко зазначила, що це звернення суду в Генпрокуратуру вона підтримала.

При цьому вона не виключає, що Генпрокуратура надасть суду інформацію про те, що ці справи перебувають у стадії досудового слідства.

Теличенко підкреслила, що суд вирішив звернутися в Генеральну прокуратуру з таким проханням, щоб визначитися з режимом розгляду справи, тобто слухати кримінальну справу у відкритому чи закритому режимі.

Нагадаємо, досудовим слідством було встановлено, що Пукач на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка й інших посадових осіб 17 вересня 2000 року скоїв убивство Гонгадзе.

Теги:

Гонгадзе Георгій, Теличенко Валентина, Пукач Олексій

Джерело:

Український тиждень

Залиште коментар