Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нерадикальні реформи ГПУ

0 19

Українська прокуратура буде модернізована й відповідатиме європейським принципам державних інститутів. Про це сказав заступник Генерального прокурора України Григорій Середа. Втім, він відразу поспішив запевнити, що нововведення не будуть радикальними.

За словами заступника Генпрокурора, готується нова редакція закону про прокуратуру. Він нагадав, що днями розпорядженням Глави держави створена робоча група з розробки такого закону.

“Прокуратура виступає, якщо говорити про протидію злочинності, як безпосередній суб’єкт протидії злочинності через розслідування кримінальних справ, підтримання державного обвинувачення, як орган, що здійснює нагляд за законністю діяльності правоохоронних органів. І орган, що координує діяльність всіх суб’єктів протидії злочинності”, – розповів він.

Заступник Генерального прокурора підкреслив, що так звана правозахисна діяльність існує не лише в Україні, а і в багатьох країнах Європи.

“Ми будемо змінювати форми і методи, десь коригувати цю діяльність. Але ми переконані, що будь-який напрямок діяльності органів прокуратури потрібен для суспільства. Таким чином, ми не бачимо підстав для радикального реформування прокуратури “, – зазначив Г.Середа.

Також він повідомив, що у проекті Кримінально-процесуального кодексу прокуратура не передбачена серед органів, які можуть розслідувати кримінальні справи. Якщо парламент підтримає таку ідею, зазначив заступник Гепрокурора, то ці функції будуть передані іншим органам.

Джерело:

УНН

Залиште коментар