Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Необхідно відновити законодавче положення про санкції за невчасне повернення ПДВ, – ЄБА.

0 17

Законодавче положення про санкції за невчасне повернення ПДВ необхідно відновити. Таке положення міститься в меморандумі Європейської бізнес-асоціації про переговори по створенню зони вільної торгівлі між Україною і ЄС. Як наголошується в документі, відшкодування ПДВ особливо турбує українських експортерів, у зв’язку з чим в угоді про ЗВТ необхідно передбачити пункт про вирішення проблеми. “Це дозволить забезпечити безперебійність експортних потоків” – йдеться в меморандумі.

Крім того, ЄБА вважає за доцільне звільнення від сплати ПДВ українських постачальників послуг, одержувачі яких знаходяться за кордоном. Так, в даний час для одних і тих же послуг, що надаються зарубіжним постачальником для української компанії і що надаються українською компанією для зарубіжного постачальника, – діють різні режими оподаткування. “Це призводить до дискримінації українських постачальників послуг” – відзначають в ЄБА.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар