Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Негайне розслідування побиття активістки Євромайдану Чорновіл

0 11

Президент України Віктор Янукович доручив міністру внутрішніх справ Віталій Захарченко терміново вжити всі необхідні заходи для розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновіл, яка сталася сьогодні вночі. Про це повідомляє прес-служба глави держави. З відповідним проханням Президент звернувся до генерального прокурора Віктора Пшонки.

Янукович жорстко засудив цей прояв насильства та зазначив, що правоохоронці повинні розкрити цей злочин і притягнути винних до відповідальності.

Згідно з офіційною заявою, міліція Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом побиття громадської активістки та журналістки Тетяни Чорновіл. Кримінальне провадження відкрито за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу (хуліганство, вчинене групою осіб).

Як повідомив начальник прес-служби Головного управління МВС у Київській області Микола Жукович, Чорновіл виявили працівники Державтоінспекції 25 грудня близько 0:40 на трасі “Київ-Бориспіль” неподалік р. Борисполя. Її автомобіль Chevrolet Aveo був сильно пом’ятий з двох сторін, заднє скло було розбите. У самій Чорновіл було сильно розбите обличчя. Міліціонери викликали швидку, яка відвезла активістку в лікарню. Зараз, за словами Жуковича, Чорновіл перебуває у київській лікарні. Ведеться слідство.

Залиште коментар