Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ змінив заходи впливу до банків за порушення лімітів відкритої валютної позиції

0 15

Встановлюються особливості застосування таких заходів, як письмове застереження, укладення угоди з банком і обмеження, зупинення або припинення дозволу на операції. Підставою для останнього є порушення нормативів за два і більше звітних місяців протягом року і щоденне їх порушення 10 і більше разів протягом місяця у випадку встановлення щоденного контролю за дотриманням лімітів.

Щоденний контроль встановлюється у разі порушення протягом двох місяців. Водночас, крім зупинення/припинення дозволу, у цьому випадку може бути застосовано зменшений ліміт на 6 місяців.

Внесені зміни до порядку визначення лімітів. Скасовано ліміти, встановлені в лютому 2009 р. Встановлено, що Нацбанк визначає ліміти окремим розпорядженням і доводить їх до відома банків не пізніше ніж за місяць до набрання чинності.

Залиште коментар