Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ заборонив банкам продавати валюту вище середнього курсу

18

Національний банк України зобов’язав банки продавати безготівкову валюту по курсу не вище встановленого Нацбанком, інакше вони не зможуть купити у нього валюту, а потім і зовсім позбудуться ліцензії. Про це йдеться в розісланому 11 лютого банкам листі НБУ, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«Повідомляємо, що Національний банк, починаючи з 11 лютого, тимчасово не продаватиме валюту банкам, які проводять валютні операції по курсу, що перевищує середньориночний», – відмічено в листі в.о. голови НБУ Анатолія Шаповалова.

«Банкам, які систематично проводитимуть валютні операції по курсу вище середньориночного, буде припинено дію генерального договору про ведення операцій на міжбанку і вжиті інші заходи впливу», – йдеться в листі.

Нацбанк підрахував, що 11 лютого до 14 годин середньозважений курс склав 7,973 грн/$ при об’ємі торгів у $190 млн.

За даними НБУ, до 1 лютого його резерви знизилися до $28,82 млрд. (з урахуванням кредиту МВФ в $4,5 млрд.). З урахуванням очікуваного другого траншу в $1,8 млрд. валові резерви НБУ повинні до кінця березня скласти $28,1 млрд.

На сьогоднішній день НБУ встановив офіційний курс гривні – 7,70 грн. за долар.

Джерело:

proUA

Комментарии