Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ заборонив банкам продавати валюту вище середнього курсу

0 20

Національний банк України зобов’язав банки продавати безготівкову валюту по курсу не вище встановленого Нацбанком, інакше вони не зможуть купити у нього валюту, а потім і зовсім позбудуться ліцензії. Про це йдеться в розісланому 11 лютого банкам листі НБУ, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«Повідомляємо, що Національний банк, починаючи з 11 лютого, тимчасово не продаватиме валюту банкам, які проводять валютні операції по курсу, що перевищує середньориночний», – відмічено в листі в.о. голови НБУ Анатолія Шаповалова.

«Банкам, які систематично проводитимуть валютні операції по курсу вище середньориночного, буде припинено дію генерального договору про ведення операцій на міжбанку і вжиті інші заходи впливу», – йдеться в листі.

Нацбанк підрахував, що 11 лютого до 14 годин середньозважений курс склав 7,973 грн/$ при об’ємі торгів у $190 млн.

За даними НБУ, до 1 лютого його резерви знизилися до $28,82 млрд. (з урахуванням кредиту МВФ в $4,5 млрд.). З урахуванням очікуваного другого траншу в $1,8 млрд. валові резерви НБУ повинні до кінця березня скласти $28,1 млрд.

На сьогоднішній день НБУ встановив офіційний курс гривні – 7,70 грн. за долар.

Джерело:

proUA

Залиште коментар