Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ вивів з Укргазбанку тимчасову адміністрацію

0 17

Національний банк прийняв рішення про виведення з 11 вересня тимчасової адміністрації з Укргазбанку. Про це на брифінгу повідомив начальник управління кризового менеджменту НБУ Юрій Петров, передають «Українські новини».

Він зачитав відповідну постанову Нацбанку.

«Виводиться з 11.09.2009 тимчасова адміністрація (з Укргазбанку) і поновлюються повноваження загальних зборів акціонерів, наглядової ради і правління банку», – сказав Петров.

Тимчасова адміністрація працювала в Украгзбанку з 9 червня, тимчасовим адміністратором був Олександр Соколов.

Також Соколов повідомив, що всі нормативи НБУ Укргазбанком виконуються.

«Нашу місію я вважаю закінченою», – відзначив він.

За даними Нацбанку, наразі обсяг монетизації ОВГЗ, переданих урядом Украгазбанку в ході рекапіталізації, складає 2,066 млрд. гривень з 3,1 млрд.

Голова правління Укргазбанку Олександр Морозов в ході брифінгу повідомив, що, не дивлячись на плановану активізацію співпраці Укргазбанку з Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України», банк залишатиметься універсальним з обслуговуванням широкого спектру як юридичних, так і фізичних осіб.

Частка «Нафтогазу» в загальному обсязі кредитного портфеля банку, за припущенням Морозова, надалі не повинна перевищити 25%.

На даний час за участю Національного банку, Укргазбанку, «Нафтогазу» і Світового банку здійснюється розробка меморандуму про співпрацю Укргазбанку і «Нафтогазу», зокрема з урахуванням можливої кредитної підтримки МБ.

Нагадаємо, з 9 червня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Укргазбанк і призначив тимчасовим адміністратором Олександра Соколова.

Раніше газета «Дело» писала, що до наглядової ради Укргазбанка, 82% якого з липня належить уряду, увійдуть відразу два представники НАК «Нафтогаз України». Зокрема, новий склад наглядової ради складатиметься з семи чоловік, а очолить його голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина. Членом ради буде і його перший заступник (наразі виконуючий обов’язки голови правління) Ігор Діденко.

Джерело:

proUA

Залиште коментар