Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ виведе тимчасову адміністрацію з “Родовід Банку” після переведення в нього зобов’язань “Укрпромбанку”.

0 25

Національний банк України виведе тимчасову адміністрацію з “Родовід Банку” після переведення в нього зобов’язань “Укрпромбанку” по внесках фізичних осіб. Про це повідомив сьогодні в ході конференції Інституту Адама Сміта в Києві директор департаменту з участі держави в капіталізації банків Міністерства фінансів України Теймур Багіров, передає кореспондент РБК-Україна. “За нашою домовленістю з Нацбанком… як тільки переведення активів “Укрпромбанку” в “Родовід Банк” буде завершено… тимчасова адміністрація з “Родовід Банку” буде виведена”, – сказав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 11 листопада 2009 р. ухвалив рішення про докапіталізацію “Родовід Банку” на суму 5,6 млрд грн. Частка держави в статутному капіталі “Родовід Банку” складає 99,99%. Раніше “Укрпромбанк” передав в “Родовід Банк” пасиви у вигляді внесків фізичних осіб на 6,9 млрд грн.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар