Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ відмінив обмеження на дострокову видачу депозитів

0 15

Національний банк України відмінив обмеження на дострокову видачу депозитів. Про це говориться в постанові НБУ №282 від 12 травня.

«З метою закріплення окремих позитивних тенденцій, що намітилися у відновленні довіри вкладників до банківської системи… правління Національного банку України ухвалює: пункти 2 і 5 постанови правління НБУ від 04.12.2008 №413 визнати такими, що втратили силу», – говориться в документі.

В пункті 2 постанови №413, серед іншого, говориться, що банки повинні вжити всі необхідні заходи для забезпечення позитивної динаміки зростання депозитів з метою недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками.

В пункті 5 постанови №413 говориться, що дирекція банківського регулювання і нагляду НБУ повинна встановити контроль за виконанням банками вимог пункту 2 цієї постанови, і, у разі потреби, повинна вжити заходи до банків-порушників. Постанова №282 вступила в силу з дати її підписання (з 12 травня).

Нагадаємо, постановою №413 від 4 грудня 2008 року НБУ відмінив введені постановою №319 з 13 жовтня 2008 обмеження на дострокове зняття депозитів, проте при цьому зобов’язав банки забезпечити позитивну динаміку зростання депозитів з метою недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками.

Джерело:

proUA

Залиште коментар