Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ відкликав банківську ліцензію і ініціював процедуру ліквідації ВАТ “КБ “Іпобанк”.

0 18

Нацбанк постановою № 142 відкликав банківську ліцензію і ініціював процедуру ліквідації ВАТ “КБ “Іпобанк”, повідомляє прес-служба НБУ.

Ліквідатором призначений колишній голова правління “Трансбанка” Андрій Кияк. “Я поки не розібрався з балансом банку і можу тільки сказати, що діятиму відповідно до законодавства, – сказав він. – Головне – розрахуватися по зобов’язаннях із фізичними і юридичними особами”. Він додав, що підтримує практику “швидкої ліквідації”, останнім часом вживану НБУ.
Нагадаємо, що після введення в “Іпобанк” тимчасової адміністрації 2 жовтня НБУ планував зробити із установи санаційний банк. 21 січня регулятор відмовився від цієї ідеї, вирішивши ліквідовувати установу, але того ж дня відкликав це рішення. За даними НБУ, на 1 січня “Іпобанк” займав 148 місце за активами (208 млн грн) з від’ємним власним капіталом в 1,02 млрд грн і зобов’язаннями на 1,23 млрд грн. Його найбільшим акціонером на початок року була “Українська страхова група “Життя” (9,93% акцій).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар