Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ відкличе ліцензію в Укрпромбанку

0 36
Правління Національного банку України (НБУ) на засіданні 21 січня вирішило відкликати ліцензії на банківську діяльність в Укрпромбанку та Іпобанку (обидва – Київ), повідомило інформоване джерело в центральному банку.

“Сьогодні вранці було прийнято рішення про відкликання ліцензії в Укрпромбанку й Іпобанку”, – сказав співрозмовник.

В Укрпромбанку агентству повідомили, що до кредитно-фінансової установи поки не надходили відповідні офіційні документи.

Нагадаємо, восени 2009 року уряд і Нацбанк вирішили перевести активи і зобов’язання по вкладах фізичних осіб з проблемного Укрпромбанку в підконтрольний уряду Родовід Банк. Кабінет міністрів на засіданні 11 листопада прийняв рішення про докапіталізацію Родовід Банку на суму 5,6 млрд грн. для виплати депозитів вкладникам Укрпромбанку.

Укрпромбанк заснований в 1989 році. 21 січня 2010 року вийшов термін дії в банку тимчасового адміністратора, який керував роботою фінустанови протягом останніх 12 місяців. Крім того, 21 січня завершився термін дії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку.

Найбільшими учасниками Укрпромбанку на 1 жовтня 2009 року були ТОВ “АВС” (34%), ТОВ “Укрпромсервіс” (34%), ТОВ “КБ Нафтовий” (32%).

Іпобанк заснований в 2006 році. НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Іпобанк строком на один рік: з 2 жовтня 2009 року до 1 жовтня 2010 року і ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів з 2 жовтня 2009 року до 1 січня 2010 року.

Найбільшим акціонером банку на 1 жовтня 2009 року було ЗАТ “СК Українська страхова група Життя” (9,9255%): ЗМІ відзначали афілійованість цієї кредитно-фінансової установи з колишніми найбільшими власниками Укргазбанку, контроль над яким отримав уряд в рамках реалізації програми рекапіталізації банків.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів Укрпромбанк займав 18-е місце (10,223 млрд грн.), а Іпобанк займав 65-е місце (1,473 млрд грн.) серед 182 банків, що діяли в країні.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар