Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ вдосконалив порядок заходів з фінансового оздоровлення банків

0 10

Національний банк вдосконалив порядок заходів з фінансового оздоровлення банків. Про це говориться в постанові НБУ №225 від 16 квітня, зареєстрованій в Міністерстві юстиції 21 травня, передають «Українські новини».

Даною постановою НБУ затвердив нову редакцію Спеціального порядку здійснення заходів з фінансового оздоровлення банків.

Нова редакція документу зобов’язує банки відображати різницю між зареєстрованим статутним фондом і його новим розміром, визначуваним тимчасовим адміністратором в ході зменшення СФ банка.

Документ передбачає, що тимчасовий адміністратор може приймати рішення про зменшення статутного капіталу банку і встановлення нової номінальної вартості акцій при перевищенні зареєстрованого СФ над розміром регулятивного капіталу або у випадку, якщо розмір регулятивного капіталу рівний розміру СФ.

Після зменшення номінал однієї акції банку не може бути меншим 1 коп.

Спеціальний порядок здійснення заходів з фінансового оздоровлення банків також регулює порядок відновлення їх фінансової стійкості шляхом збільшення СФ за рахунок коштів акціонерів, нових інвесторів або держави.

Постанова №225 вступає в силу через 10 днів після реєстрації в Мін’юсті.

Нагадаємо, постановою №405 від 1 грудня 2008 року НБУ ввів Спеціальний порядок здійснення заходів з фінансового оздоровлення банків.

Джерело:

proUA

Залиште коментар